Η επικοινωνία σου μαζί μας είναι απόρρητη και τηρούνται όλες οι διαδικασίες εχεμύθειας. Μάλιστα μπορείς να μας μιλήσεις και ανώνυμα.

ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Σκοπός του Έργου

Ο στόχος του έργου συνίσταται στη δημιουργία μίας ενιαίας απάντησης στην καταγραφή και διαχείριση του σχολικού εκφοβισμού σε όλες τους τις μορφές και μιας Ευρωπαϊκής πλατφόρμας για την ενημέρωση παιδιών, γονέων, εκπαιδευτικών και κάθε ενδιαφερόμενου για το πρόβλημα.

ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Σκοπός του Έργου

Η Καμπάνια μας

Έχεις κάτι να μας πεις;

Επικοινώνησε μαζί μας με έναν από τους παρακάτω τρόπους:

Καλεσέ μας δωρεάν
Σύντομα
κοντά σας
Στείλε μας μήνυμα
sos1056@hamogelo.gr
Έλα να μας δεις
Μάθε που θα μας βρεις

ΕΡΕΥΝΑ

Έρευνα

Πρώτο βήμα στο πλαίσιο του έργου είναι η διενέργεια έρευνας σε ευρωπαϊκό επίπεδο για την καταγραφή και επεξεργασία των σύγχρονων μορφών του φαινομένου του Σχολικού Εκφοβισμού.

ΨΗΦΙΑΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ

Ψηφιακή βιβλιοθήκη

Στο Τμήμα της Ψηφιακής Βιβλιοθήκης θα βρίσκονται τα διαθέσιμα στοιχεία που κυκλοφορούν  ελεύθερα πνευματικών δικαιωμάτων ή παρέχεται το δικαίωμα στην ιστοσελίδα μας για την ελεύθερη ανάρτησή τους.